Системи централізованого теплопостачання в регіоні Східного Дунаю стикаються з кількома загальними проблемами, щоб стати фінансово та екологічно стійкими. Ці проблеми можна вирішити шляхом регіонального співробітництва, шляхом відображення та застосування найкращих регіональних практик.
Зменшення відходів у системах централізованого теплопостачання та інтеграція відновлюваної енергії та відпрацьованого тепла в системи централізованого теплопостачання, сприяючи більш екологічному та низьковуглецевому Дунайському регіону, має вирішальне значення з екологічних, соціальних, фінансових, макроекономічних міркувань та міркувань енергетичної безпеки. У нинішній енергетичній кризі та на початку нового програмного періоду ЄС час має вирішальне значення – реалізація, відчутні результати необхідні в осяжному майбутньому.
Тамара Буренко взяла участь у стартовій зустрічі проекту ReHeatEast у Загребі. Протягом наступних 2,5 років 36 партнерів з 12 країн працюватимуть над новими підходами для теплопостачальних підприємств та муніципалітетів.